• חדש
איקס-דריי מטרי פלדת פחמן ראש שטוח מסמרת אגוז הכנס אגוזים_ט מ3 מ4 מ5 120 יח 'ב 1(טורקה דה רמאצ' ה דה קבזה פלאנה דה אקרו
zoom_in

איקס-דריי מטרי פלדת פחמן ראש שטוח מסמרת אגוז הכנס אגוזים_ט מ3 מ4 מ5 120 יח 'ב 1(טורקה דה רמאצ' ה דה קבזה פלאנה דה אקרו

ILS 16.35

כמות
check במלאי

עשוי פחמן פלדה, הליכי יכול להיות מותקן בסוגים רבים ושונים של חומר כולל פלדה, פלסטיק ופיברגלס. לאגוז זה יש אוגן שיספק חוזק מוגבר בחורים מנוקבים ונקדחים. יציב ועמיד : השיפוע על גוף האגוז מקל על הכנסת האגוז לחתיכת העבודה, לאגוזים יש משטח מוקשה בעבודה המספק חוטים בעלי חוזק גבוה ונושאי עומס. פס גוף מספק התנגדות גבוהה יותר כדי ספין החוצה כאשר מותקן בחומרים רכים.(לה ריא פרופורציונה אונה ראש העיר מתנגדת לה אסיסי כאשר היא אינסטלה וחומרית בלנדוס. מהדק אגוז מסמרת הוא מסמרת צינורית עם חוטים פנימיים.(סוג 'טדור דה לה טורקה דל רימאצ' ה הוא רימאצ ' ה צינורי עם רוסקאס אינטרנאס. מטרי פחמן פלדה שטוח ראש מסמרת אגוז הכנס אגוזים_ט מ3 מ4 מ5 120 יחידות ב 1 חבילה כולל : פריט - אורך - חור גודל - גריפ טווח - כמות מ3 - 9 מ מ - 5 מ מ - 0.5-1.5 מ מ - 40 יחידות מ4 - 11 מ מ - 6 מ מ - 0.5-2.5 מ מ - 40 יחידות מ5 - 13 מ מ - 7 מ מ - 0.5-3.0 מ מ - 40 יחידות מפרט : שם מוצר : מסמרת אגוזצבע עיקרי : פליז טוןחומר : פחמן פלדה, אבץ מצופתמשקל : 178 גרםסוג : שטוח ראשחוט קוטר. : מ3, מ4, מ5תוכן חבילה : 120(+/-2%)יח 'איקס אגוז מסמרת תיאור בספרדיתטוארקה דה רמאצ' ה דה קאבזה פלאנה דה אקרו אל קרבונו מ4 מ '5 120 פייזות ב-1הצ' ו דה אקרו אל קרבונו, לה רוסקה סה פודה אינסטלאר במוצ ' וס טיפוס דיפרנטס דה מטריאלס, כולל אקרו, פלסיסטיקו ופיברה דה וידריו.אני אוהב את זה, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה.התנגדות ודוראדרו : כל מה שקשור לטורקה של הים, כל מה שקשור לטורקה של הים, כל מה שקשור לטורקה של הים, כל מה שקשור לטורקה של הים, כל מה שקשור לטורקה של הים של הים, כל מה שקשור לטורקה של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים של הים carga.La ריא פרופורצ ' ונה אונה ראש העיר רסטיסטנציה לה אסיסי כל עוד הוא מתרחש בחומר בלנדוס.הסוג ' טדור של הטוארקה של הרמשה הוא צינורי עם רוסקאס אינטרנאס.

Product Name:
Rivet Nut
Main Color:
Brass Tone
Material:
Carbon Steel, Zinc Plated
Weight:
178g
Type:
Flat Head
Thread Dia.:
M3, M4, M5
Package Content:
120(+/-2%)pcs x Rivet Nut
Description in Spanish:
Tuerca de remache de cabeza plana de acero al carbono métrico Inserte nutser_t M3 M4 M5 120 piezas en 1:
Hecho de acero al carbono, la rosca se puede instalar en muchos tipos diferentes de materiales, incluyendo acero, plástico y fibra de vidrio.:
Esta tuerca tiene una brida para proporcionar mayor resistencia en los orificios perforados y perforados.:
Resistente y duradero:
el chaflán de la tuerca hace que la tuerca sea más fácil de insertar en las tuercas de trabajo y tiene una superficie endurecida por el trabajo que proporciona roscas de alta resistencia y carga.
La raya proporciona una mayor resistencia a la escisión cuando se instala en materiales blandos.:
El sujetador de la tuerca del remache es un remache tubular con roscas internas.:

מוצרים קשורים..