• חדש
24 יחידות ארון עיתונות על ציפורניים קצר כיכר שחור נחש מזויף ציפורניים כוכב ירח גליטר קו עיצוב מלא כיסוי מלאכותי ארון ציפורניים
zoom_in

24 יחידות ארון עיתונות על ציפורניים קצר כיכר שחור נחש מזויף ציפורניים כוכב ירח גליטר קו עיצוב מלא כיסוי מלאכותי ארון ציפורניים

ILS 7.69

כמות
check במלאי

חבילה : אתה תקבל 24 חתיכות קצר ארון עיתונות על ציפורניים ב 12 גדלים,1 חתיכה מיני פצירה, 24 חתיכות נייל כפול-צד מדבקות, 1 חתיכה אלכוהול כרית,1 חתיכה עץ מקל להסרת ציפורניים טיפים. גליטר קו עיצוב נחש מזויף ציפורניים יכול עושה מזויף ציפורניים לשימוש חוזר. צרפתית עיצוב : זה כוכב ירח מזויף נייל תכונות קלאסי צרפתית אלמנט עיצוב כדי להפוך את הציפורניים שלך נראה יותר אצילי ולהביע שלך נייל קסם. קל לשימוש : לאחר זמירה וניקוי שלך טבעי ציפורניים, לבחור את הגדלים הנכונים של שלנו באיכות גבוהה ציפורניים ולהחיל שלנו נייל דבק קלטת על, ואז לחץ על הציפורניים שלך עבור 10 שניות. עכשיו יש לך ציפורניים חדשות ויפות!. בשימוש נרחב : צרפתית טיפ ציפורניים מתאים מקצועי נייל טכנאי סלון נייל אמנות עיצובים, נייל אמנות מאהב עשה זאת בעצמך בבית. לאשתך, חברה, אמא או אחיות ובהחלט להתאים אירועים שונים כגון מסיבות ,נשף, היכרויות, תלבושות כדור. עוזר : אם יש לך שאלות על כיכר לחץ על ציפורניים, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנו נגיב לך בהקדם האפשרי ולעשות כמיטב יכולתנו כדי לפתור בעיות שלך. צרפתית טיפ לחץ על ציפורניים שחור מזויף ציפורניים לנשים בנות מניקור קישוטי ערכת מפרט : סוג פריט : צרפתית טיפ נחש לחץ על ציפורניים ארון מזויף ציפורניים צבע : כתמונה מראה דפוס : כתמונה מראה תכונות : 1. צרפתית טיפ עיתונות על ציפורניים הם קל לשימוש, זה לוקח רק כמה דקות כדי להשלים מניקור. 2. מלא כיסוי אקריליק כיכר מזויף ציפורניים עשוי טוב באיכות חומר, לא לפגוע בבריאות שלך. 3. כוכב עיתונות על ציפורניים יכול בקלות לקצץ קובץ בכל אורך וצורה שאתה אוהב. 4. גליטר שווא ציפורניים חבילה כולל משלוח ג ' לי מסטיק. אופן שימוש : 1. להסיר את משטח קרטין על ידי בעדינות שחיקה את ציפורניים פרוסות עם לשפשף, לשטוף ולשמור את ציפורניים נקי ויבש. 2. בחר את הגודל הנכון של הציפורניים ולקחת את הכמות הנכונה של סרט דבק על החלק הפנימי של צלחת הציפורן שנבחרה. 3. צרף פרוסה מן השורש של הציפורן אל החלק הקדמי של הציפורן, להחזיק את הציפורן במשך 8 שניות, מקל אותו בחוזקה. כיצד להסיר : 1. לטבול שלך יד במים חמים ולהשתמש עץ מקל כדי לקחת אותו מהצד או פשוט להשתמש ביד שלך כדי לקלף אותו. 2. להסיר את דבק קלטת מדבקת ולשמור את מזויף נייל טיפ לשימוש בפעם הבאה. 3. ליהנות שלך ייחודי ומושלם מניקור. הערה : 1. נא לא להשאיר את אקריליק ציפורניים במים במשך זמן רב, זה יהיה להפוך את הציפורניים ליפול בקלות. 2. להתרחק מים עבור 1 שעה לאחר החלת ציפורניים מלאכותיות. 3. אתה יכול להשתמש באביזרים אחרים כדי לדבוק בציפורניים המזויפות כדי ליצור את הסגנון האהוב עליך. 4. נא להימנע מחשיפה ארוכה למים חמים וסבון לאורך זמן רב יותר.

Item Type:
French Tip Snake Press on Nails Coffin Fake Nails
Color:
As the picture shows
Pattern:
As the picture shows
Features:
1. French tip press on nails are easy to use, it only takes a few minutes to complete a manicure.:
2. Full cover acrylic square fake nails made of good quality material, not harm your health.:
3. Star press on nails can easily trim and file in any length and shape you like.:
4. Glitter false nails package includes free jelly gum.:
How to Use:
1. Remove the surface keratin by gently grinding the nails slices with a scrub, rinse and keep the nails clean and dry.:
2. Select the right size of the nails and take the right amount of adhesive tape on the inside of the selected nail plate.:
3. Attach a slice from the root of the nail to the front of the nail, hold down the nail for 8 seconds, stick it tightly.:
How to remove:
1. Immerse your hand in warm water & use a wooden stick to take it off from the side or just use your hand to peel it off.:
2. Remove the adhesive tape sticker and keep the fake nail tip for next time use.:
3. Enjoy your unique and perfect manicure.:
Note:
1. Please do not leave the acrylic nails in water for a long time, it will make the nails fall off easily.:
2. Keep away from water for 1 hour after applying fake nails.:
3. You can use other accessories to adhere to the fake nails to create your favorite style.:
4. Please avoid long exposure to hot water and soap for longer lasting. :

מוצרים קשורים..