• חדש
חבל נעילה ילדים שנינות מטרים צמיד בטיחות רצועת שורש כף היד מסתובב קישור לילד חיצוני אבוד אנטי רצועה תינוק מפתח פעוט בטיחות:
zoom_in

חבל נעילה ילדים שנינות מטרים צמיד בטיחות רצועת שורש כף היד מסתובב קישור לילד חיצוני אבוד אנטי רצועה תינוק מפתח פעוט בטיחות:

ILS 11.81

כמות
check במלאי

כותנה, TPU, חוט פלדה. צמיד שורש כף היד האבודים נגד רצועת שורש כף יד אנטי אבודה : שמור על פעוטות קרוב אליך ובמקביל תן להם עצמאות במהלך פעילויות פנים או בחוץ. חבל אבוד- קל לשימוש : כל מה שאתה צריך לעשות זה לחבר את רצועות היד לידיים של מבוגרים וילדים בהתאמה. אנטי אבוד צמיד אבוד לילדים- נוח : שכבה של וו ולולאה לידיים של ילדים, לא קל להוריד את עצמם. ניתן להתאים את גודל רצועת שורש כף היד בהתאם לצורך שלך, כרית הספוג ברצועת שורש כף היד הופכת אותה לנוחה ללבוש הן למבוגרים והן לילדים. ילדים איבדו חבל- קל ללבוש צמיד אנטי אבוד זה עם מרקם נוח. דרך נהדרת לשמור על ילדים קרובים ובטוחים בהמונים או במהלך טיולים משפחתיים. החבילה כוללת תכונות של 1 x אנטי אבוד צמיד- ניתן להשתמש בסופרמרקט, רחוב צפוף, תחנת רכבת או בכל מקומות ציבוריים אחרים עם ילדיכם. - חומר : כותנה, TPU, חוט פלדה. - קל ללבוש צמיד אנטי-אבוד זה קל ללבוש עם מרקם נוח. - צבע : ירוק בהיר. - גודל : בערך. 200 x 2 x 2 ס"מ. - דרך נהדרת לשמור על ילדים קרובים ובטוחים בהמונים או במהלך טיולים משפחתיים. - קלטת עמידה ליד ילדים, לא קל להמריא מהם. - עשוי מחומר, עמיד ובטוח לשימוש. תיאור מוצרים נגד צמיד אבוד לילדים אתה מחפש רצועה אנטי אבודה של ילדים? הפריט יהיה בחירה טובה. חבל אבוד ניתן למתוח אותו למרחקים ארוכים ויכול לחזור לצורה מקורית ללא עיוות.

מוצרים קשורים..