• חדש
מקלות אצבע מתכת, ערכת כלי תיקון נוחה מסוגננת 13 ב -1 למשחק
zoom_in

מקלות אצבע מתכת, ערכת כלי תיקון נוחה מסוגננת 13 ב -1 למשחק

ILS 3.33

כמות
check במלאי

חומרי פרימיום : הג'ויסטיק של אביזר הבקר עשויים מסיליקון ומתכת באיכות גבוהה, והמשוטים וכריות D עשויים מתכת, זהה לחומר המקורי, עמיד מאוד ולא קל ללבוש. מראה מסוגנן : אביזר למשחקים גורם לבקר שלך להתבלט עם מראה חדש וסטיילינג ייחודי. תואם באופן מושלם לבקר שלך עבור Elite Series 2. החלף בקלות כפתורים ישנים בערכות שלנו. גמיש ונוח : החלף ג'ויסטיק עם ידית מרקם וכלים מתכווננים. כל הג'ויסטיק, המשוטים והרפידות הכיוון ניתנות להסרה וניתנות להתאמה אישית כדי להעניק לכם את חווית המשחק הנפלאה ביותר. קל להחלפה : שנה את ערכת האביזר ההחלפה לטעמך, אין צורך לפרק את הבקר, היא נדבקת אליו כמו מגנט, זה מאוד יציב ולא יירד אלא אם כן תפעיל לחץ. החבילה כוללת : חלקי אביזרים בקר כוללים 6 ג'ויסטיקים של החלפת אצבע מתכת, 4 משוטים אדומים (2 בינוני ו -2 מיני), 2 רפידות D אדומות, כלי התאמת מתח כסף אחד. חומרי פרימיום : הג'ויסטיק של אביזר הבקר עשויים מסיליקון ומתכת באיכות גבוהה, והמשוטים וכריות D עשויים מתכת, זהה לחומר המקורי, עמיד מאוד ולא קל ללבוש. מראה מסוגנן : אביזר למשחקים גורם לבקר שלך להתבלט עם מראה חדש וסטיילינג ייחודי. תואם באופן מושלם לבקר שלך עבור Elite Series 2. החלף בקלות כפתורים ישנים בערכות שלנו. גמיש ונוח : החלף ג'ויסטיק עם ידית מרקם וכלים מתכווננים. כל הג'ויסטיק, המשוטים והרפידות הכיוון ניתנות להסרה וניתנות להתאמה אישית כדי להעניק לכם את חווית המשחק הנפלאה ביותר. קל להחלפה : שנה את ערכת האביזר ההחלפה לטעמך, אין צורך לפרק את הבקר, היא נדבקת אליו כמו מגנט, זה מאוד יציב ולא יירד אלא אם כן תפעיל לחץ. החבילה כוללת : חלקי אביזרים בקר כוללים 6 ג'ויסטיקים של החלפת אצבע מתכת, 4 משוטים אדומים (2 בינוני ו -2 מיני), 2 רפידות D אדומות, כלי התאמת מתח כסף אחד. תכונה : 1. חומרי פרימיום : הג'ויסטיק של אביזר הבקר עשויים מסיליקון ומתכת באיכות גבוהה, והמשוטים וכריות D עשויים מתכת, זהה לחומר המקורי, עמיד מאוד ולא קל ללבוש .2. מראה מסוגנן : אביזר למשחקים גורם לבקר שלך להתבלט עם מראה חדש וסטיילינג ייחודי. תואם באופן מושלם לבקר שלך עבור Elite Series 2. החלף בקלות כפתורים ישנים בערכות שלנו .3. גמיש ונוח : החלף ג'ויסטיק עם ידית מרקם וכלים מתכווננים. כל הג'ויסטים, המשוטים והרפידות הכיוון ניתנים להסרה וניתנים להתאמה אישית כדי להעניק לכם את חווית המשחק הנפלאה ביותר. קל להחלפה : שנה את ערכת האביזר ההחלפה לטעמך, אין צורך לפרק את הבקר, הוא נדבק אליו כמו מגנט, הוא מאוד יציב ולא יירד אלא אם כן תפעיל לחץ .5. החבילה כוללת : חלקי אביזר מבקר כוללים 6 ג'ויסטיקים של החלפת MOT MOD, 4 משוטים אדומים (2 בינוני ו -2 מיני), 2 רפידות D אדומות, 1 כלי התאמת מתח כסף. כיצד להשתמש : הוציאו את המוצר והשתמשו בהפרש : Controller אביזר Cit Material : נירוסטה Color : Red Application : לסדרת Elite סדרה 2 פרמטר : 1. הצבע מטופל בטכנולוגיית אלקטרוליזציה, והחלפת ערכת האביזר הבקר עשויה מתכת מתכתית באיכות גבוהה, עמידה ועמידה בפני קורוזיה .2. מגע טוב יותר : בדיוק באותו גודל וחומר כמו הרשמי של אביזרי בקר סדרה 2 של עלית, עיצוב אחיזה מרקם כדי למנוע החלקה, לשפר את רגישות הידיים ולשפר את חווית המשחק. ניתן להשיג מגוון של מפתחות קבוצתיים בסגנון DIY ותוכניות ניפוי באגים מותאמות אישית יותר כדי להקל על שחקנים להתאים את מהירות הג'ויסטיק ואת עמדות המפתח של הידית ולהגדיל את החוויה המותאמת אישית.

Item Type:
Controller Accessory Kit
Material:
Stainless Steel
Color:
Red
Application:
For Elite Series 2
Parameter:
1. The Color is Treated with Electroplating Technology, and the Controller Accessory Kit Replacement is Made of High Quality Metal, Durable and Corrosion Resistant.:
2. Better Touch:
Exactly the Same Size and Material As the Official for Elite Series 2 Controller Accessories, Textured Grip Design to Prevent Slippage, Enhance Hand Sensitivity and Improve Gaming Experience.
3. A Variety of DIY Style Group Keys and More Personalized Debugging Programs Are Available to Facilitate Players to Adjust the Joystick Speed and Key Positions of the Handle, and Increase the Personalized Experience :

מוצרים קשורים..